PŁOCK: BIURA

Zobacz pozostałe lokalizacje: CHORZÓW ELBLĄG

Lokalu biurowy o powierzchni 468,80 m², zlokalizowanego na kondygnacji „2” w Płocku przy ulicy Zygmunta Padlewskiego 18 C.

Przedmiotowa nieruchomość, w której spółka ELKOP S.A. posiada prawo własności wraz z udziałem wynoszącym łącznie 1749/2798 w prawie własności gruntu, to „3” kondygnacyjny budynek, położony w Płocku przy zbiegu ulic Zygmunta Padlewskiego i Alei Jana Kilińskiego, które stanowią jedną z głównych arterii centrum miasta.

Obiekt, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi 2.798,10 m², pełni funkcję handlowo-usługowo-biurową. Bardzo korzystna lokalizacja budynku zapewnia łatwy dojazd z każdej części miasta, a także szybki dostęp do środków komunikacji miejskiej. Dla Klientów posiadających własny środek transportu dedykowany jest niezależny parking o powierzchni 1.472 m². W sąsiedztwie budynku znajdują się min.: Sąd Rejonowy w Płocku – Wydziały: Cywilny, Gospodarczy, Pracy, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica, Bank PKO BP S.A., Bank Spółdzielczy, Miejski Urząd Pracy, ZUS oraz inne lokale usługowe -handlowe. Kondygnacja „0” przystosowana została do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Obecnie powierzchnie zajmowane są przez market spożywczy MILA, salonik prasowy RUCH, biuro podróży, a także sklep medyczny Medilogistyka. Kondygnacja „1” została zaadaptowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki - Delegatura w Płocku oraz market spożywczy MILA do prowadzenia działalności biurowej.

W ramach niniejszej oferty proponujemy Państwu wynajęcie lokalu biurowego o powierzchni 468,80 m² usytuowanego na kondygnacji „2” budynku. Lokal podzielony został w formule gabinetowej. Składa się z 9 pomieszczeń biurowych, recepcji, korytarza, 2 sal konferencyjnych, pomieszczenia kuchennego, archiwum, toalet. Pomieszczenia biurowe, podobnie jak sala konferencyjna, wyposażone są w niezależne jednostki klimatyzacji. Jednocześnie istnieje możliwość ponownego zaaranżowania powierzchni, w zależności od Państwa potrzeb, zarówno do biur typu "open space" jak i nowej formuły gabinetowej.

Lokal wyposażony jest w:
  • alarm, monitoring, indywidualną klimatyzację, wideo domofon, światłowód internetowy, linię telefoniczną
  • instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie.

W ramach niniejszej oferty, proponujemy Państwu zawarcie umowy na okres 3 lat. Proponowana stawka miesięcznego czynszu wynosi: 35,00 zł netto za 1m². Poza czynszem najmu, Najemca zobowiązany będzie do uiszczania kosztów związanych z eksploatacją Przedmiotu Najmu tj. (opłat Eksploatacyjnych):
  • kosztów energii elektrycznej - na podstawie wskazań urządzenia pomiarowego - według stawek i zasad określonych w obowiązującej taryfie dostawcy energii
  • kosztów energii cieplnej – ogrzewania - na podstawie wskazań urządzeń pomiarowych – według stawek i zasad określonych w obowiązującej taryfie dostawcy energii cieplnej /na podstawie rachunku kosztów pozyskania energii cieplnej przez Wynajmującego w rozliczeniu proporcjonalnym do zajmowanej przez Najemcę powierzchni
  • kosztów zużycia wody i odprowadzania ścieków - na podstawie wskazań urządzeń pomiarowych - według stawek i zasad określonych w obowiązującej taryfie dostawcy
  • kosztów wywozu śmieci - w zakresie odrębnej umowy zawartej pomiędzy Najemcą a dostawcą usługi
  • kosztów utrzymania łączy telefonicznych i teleinformatycznych - w zakresie odrębnej umowy zawartej pomiędzy Najemcą, a dostawcą usługi
  • kosztów utrzymania czystości w lokalu – na podstawie odrębnej umowy zawartej pomiędzy Najemcą a dostawcą usługi


W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. należności, Najemca zobowiązany będzie na rzecz Wynajmującego do uiszczenia kaucji gotowej w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.

W ramach naszej oferty proponujemy również kompleksową pomoc w procesie adaptacji lokalu. Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi firmami, które specjalnie według Państwa potrzeb przygotują projekt aranżacji lokalu oraz wykonają wszelkie prace niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa działalności.

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji
Magdalena Szwech tel. 666 093 343 e-mail: magdalena.szwech@elkop.pl


Folder, Biura do wynajęcia (Plik PDF) - Płock: Pobierz plik